אודות

במהלך שנות העבודה שלי בעולם הבנקים ובעיקר המשכנתאות, זיהיתי את החרדה של הלווים בתהליך לקיחת המשכנתא. הבנתי מהר מאוד שהחששות של הלווים נובעים בעיקר מחוסר ידע בתחום, והחלטתי להעניק לכם הזדמנות להכיר את עולם המשכנתאות מקרוב, ולהצליח לעבור את התהליך על הצד הטוב ביותר.

מה זה משכנתא וויז?

משכנתא וויז הינו אתר המשכנתאות והפיננסים של ישראל. האתר שלנו מאגד עבורכם הכל בבית אחד. אצלנו באתר תוכלו למצוא תחילה ידע מקצועי ורלוונטי עבור תהליך לקיחת המשכנתא, ובנוסף תוכלו למצוא את יועצי המשכנתאות המומלצים ביותר בעיר שלכם, על פי חוות דעת הגולשים ועל פי קריטריונים מחמירים.

מה תמצאו אצלנו באתר?

השוואת יועצי משכנתא מומלצים: איגדנו עבורכם את יועצי המשכנתאות המומלצים ביותר בישראל, לאחר שקלול של חוות דעת הגולשים וקריטריונים קפדניים. באמצעות ההשוואה שלנו תוכלו לבחור את יועץ המשכנתאות שלכם, ולהיות רגועים לאורך כל התהליך.

מדריכי משכנתא: המדריכים השונים שלנו, שנכתבו על ידי מומחים יעניקו לכם את המענה והידע הנדרש עבורכם על מנת לצלוח את תהליך המשכנתא, ואף לנווט אותו בעצמכם. זכרו – ידע יעניק לכם את הרוגע שאתם זקוקים לו לאורך התהליך המשמעותי בחייכם.

מחשבונים חכמים: המחשבונים שלנו מאפשרים לכם אפשרות לחישוב מהיר ומהימן של משכנתא, מחירי הדירות, מס רכישה, מס על שכר דירה ועוד.

בלוג המשכנתא של ישראל: בבלוג שלנו תמצאו מידע אקטואלי ורלוונטי אודות המתרחש היום בשוק הבנקים, המשכנתאות וההלוואות. תוכלו להתעדכן ולקבל טיפים רלוונטים במצבים שונים שעלולים להתרחש בתהליך לקיחת ההלוואה.

לסיכום

תהליך לקיחת המשכנתא הינו תהליך מורכב מפרמטרים רבים, אך אין זה אומר שיש סיבה להילחץ. כשאתם תעשו את התהליך בצורה חכמה, שקולה ועם אנשי המקצוע המובילים תוכלו להיות רגועים יותר, ותקבלו את תמהיל המשכנתא הטוב ביותר עבורכם.

about
כל מה שרציתם לדעת על משכנתאות
להירשם לניוזלטר שלנו זה wise!